אזורים

הרחקת יונים בחיפה ובצפון

יונים מאוד אוהבות את עיר הכרמל. השילוב בין אזור עירוני לבין הטבע והחורש של הכרמל מתאימים להן בדיוק. לכן, הרחקת יונים בחיפה הפכה להיות נושא המעסיק תושבים רבים בעיר. היונים גילו כי בבניינים ישנם אזורים מצוינים למסתור או לקינון כמו אזורי הכביסה המוסתרים, פתחי המרזבים ושלל כוכים או סדקים שאפשר למצוא בקלות במיוחד במבנים הישנים יותר אך לא רק. מדוע בעצם הרחקת יונים בחיפה היא חשובה ואיך עושים את זה?

רעש, לכלוך והרבה בלגן

אז למה בעצם הרחקת יונים היא חשובה ולא מומלץ לארח את הציפורים התמימות במרפסת הבית? אחרי שתחוו עונת קינון עם יונה תרגישו היטב למה לא כדאי, אך בכדי למנוע מכם את התענוג נמנה את הסיבות. יונים מקננות מביאות איתן הרבה רעש ולכלוך. את גרגורי היונה תשמעו כל הזמן וגם תראו בבית או ליד הכביסה נוצות וחומרים מהן נבנה הקן. בנוסף תזכו ללשלשת טריה מדי יום. הלשלשת לא רק מלכלכת ולא נעימה, היא גם מזיקה למתכות בחומציות שלה ומכילה בתוכה בקטריות או פטריות שעלולות להגיע לגופנו ולגרום למחלות. במקביל ליצורים מיקרוסופיים, היונה מעבירה גם יצורים גדולים יותר כמו פרעושים, כינים ועוד. כשהשתכנעתם כי הרחקת יונים בחיפה היא כדאית, זה הזמן לבדוק איך עושים את זה.

הזמנת בעל מקצוע? מיותר      

רבים אשר נתקלים בבעיית היונים בוחרים לכתוב הרחקת יונים בחיפה בגוגל ולקבל רשימת בעלי מקצוע המבטיחים להרחיק את היונים לצמיתות. עם זאת, בעלי מקצוע רבים משתמשים בשיטות שאפשר בקלות לעשותן בעצמכם, או בשיטות שלא ממש עובדות כמו לכידת היונה ושחרורה במקום אחר או גרוע מזה- משתמשים בשיטות שהיום כבר אסורות על פי חוק, כאלה הפוגעות ביונה, מזיקות לה ואפילו גורמות להריגתה כמו מריחת חומר הרעיל ליונה. היום ישנן שיטות עשה זאת בעצמך שנבדקו ונמצאו כשיטות שעובדות לטווח ארוך. שוקטייפ היא מוצר שלא דורש כמעט התעסקות אך את היונים הוא מרתיע מספיק בכדי שיעזבו אתכם במנוחה.

אז איך שוקטייפ עובד?

שוקטייפ היא ערכה להרחקת יונים אשר כוללת סרט הדבקה שקוף שבו מוטבעים פסי אלומיניום וגם ספק כוח המתחבר בצידו האחד לסרט ובצד השני לשקע חשמלי. פסי האלומיניום הם חומר מוליך וכך נוצר מעגל חשמלי. כשהיונה נוחתת על הסרט עובר זרם חשמלי קל בפסי האלומיניום. זהו זרם בעוצמה שלא מזיקה ליונה או פוגעת בה אלא רק גורמת לה לתחושה לא נוחה הגורמת לה לעוף מן המקום וגם לסמן אותו אזור שלא מומלץ לחזור אליו. את הסרט אתם יכולים בקלות להדביק בעצמכם על כל משטח שהיונה מתכננת להתמקם בו, בין אם זה גג רעפים, שיש או אבן. הסרט עמיד בכל מזג אוויר ואינו מתבלה בקלות. זוהי דרך מצוינת, לא יקרה ומעבר לכל- יעילה להרחקת יונים.

פרשתם רשתות, הנחתם דוקרנים ועדיין היונים מגיעות אליכם? מחפשים שיטה שעובדת באמת? צרו איתנו קשר.

delivery

משלוחים לכל הארץ
סניפים והתקנות בכל הארץ

headphones

שרות לקוחות אישי
עם תודעת שירות גבוהה

credit-card

רכישה מאובטחת
בהתאם לתקנים הנדרשים

העגלה שלי
התחברות

עוד לא נרשמת?

Sidebar